Ako úspešne prenajať nehnuteľnosť?

header bg 1

Ročne prenajmeme 400 nehnuteľností

1. Správne nastavenie ceny

Cenu prenajímanej nehnuteľnosti ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sú premenlivé v čase. Dôležité pre Vás je, že naši makléri Vám na základe rozsiahlych  skúseností odporučia to najlepšie riešenie pre prenájom Vašej nehnuteľnosti. 

Majú dokonalý prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Vypracujú analýzu konkurencie, lokality a zároveň navrhnú efektívnu stratégiu pre rýchly prenájom Vašej nehnuteľnosti.

 

2. Úprava nehnuteľnosti

Podmienkou pri prenajímaní nehnuteľnosti  prostredníctvom HERRYS je osobná návšteva Vašej nehnuteľnosti. Čím dokonalejšie poznáme to, čo prenajímame, tým rýchlejšie nájdeme záujmcu.

Upravíme a profesionálne nafotíme Vašu nehnuteľnosť tak, aby bola pre záujemcov atraktívna. Zviditeľníme Vašu nehnuteľnosť prostredníctvom marketingových kanálov, aby sa dostala k čo najširšiemu publiku. 

 

3. Prenájom nehnuteľnosti

Disponujeme rozsiahlou databázou záujemcov o prenájom, a možno už v tejto chvíli, je medzi nimi aj Váš nájomník. Samozrejmosťou je preverenie nájomníka. Samotné odovzdanie nehnuteľnosti bude pre Vás už len formalitou.

Formuláre a dokumenty súvisiace s celým procesom pripravujeme vždy v súlade s platnými zákonmi.

 

Chcem prenajaťnehnuteľnosť

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.
Čo chcete prenajať?

Služba HERRYS Rent Management

TOP riešením pre tých, ktorí si cenia svoj čas aj peniaze, je služba RENT MANAGEMENT, s ktorou máte prenájom vyriešený bez akýchkoľvek starostí.

Viac informácií

Chcete vedieť viac?

alebo
Zavolajte nám: +421 2 20 86 88 66