Logo Metropolis

Metropolis

Mestské bývanie vo vysokom štandarde
Metropolis
Metropolis

Miesto plné inšpirácií. Nový bratislavský downtown je modernou štvrťou svetového strihu a ideálnym miestom pre komfortný život. Čokoľvek, na čo si spomeniete, máte na dosah. Parky, nábrežie Dunaja, obchody aj kultúru. Tu budete nielen bývať, ale aj naplno žiť. Nechajte sa strhnúť rytmom veľkomesta a jeho živou energiou. Alebo si oddýchnite od jeho zhonu vo vlastnej privátnej zóne, ktorá vám zabezpečí dostatočnú intimitu. V Metropolise je možné oboje.

Metropolis neprehliadnete. Sebavedomý a moderný dizajnový projekt zároveň myslí na to, aby vám tu bolo príjemne. Teplé tóny fasád, riešenia obkladov, z ekologického hľadiska trvalá udržateľnosť celej budovy, ako aj ďalšie detaily dodávajú architektúre nadčasový a zároveň ľudský rozmer.

Vyberte si z ponuky štýlových moderných dispozícií tú, ktorá vyhovuje a napĺňa očakávania a predstavy, v súlade s vašou aktuálnou životnou situáciou. Projekt Metropolis vyhovie vašim predstavám o útulnom mestskom bývaní , splní najlepšiu predstavu o spokojnom rodinnom živote v meste, aj naplní vaše očakávanie, ak hľadáte investičné bývanie. Odporúčaný je singles, párom aj rodinám, ktorí ocenia blízkosť mesta a zároveň skvelú vybavenosť. Interiér je navrhnutý dômyselne tak, aby efektívne využíval každý kúsok priestoru, s ohľadom na maximálny komfort užívateľa.

Metropolitné bývanie. Domov je tam, kde je vám dobre. Metropolis vás príjemne prekvapí vymoženosťami a technologickým štandardom, ktoré prekonajú Vaše očakávania. Dispozície aj štandardy jednotiek sú účelne navrhnuté tak, aby maximálne šetrili energiou a zároveň poskytovali dostatočný komfort. V projekte Metropolis je samozrejmosťou dostatok prirodzeného svetla. Rovnako sme mysleli aj na najmodernejšie technológie novej generácie - stropného vykurovania a stropného chladenia, ktoré vytvárajú zdravšie prostredie pre svojich obyvateľov a zároveň šetria priestor v interiéri. Požiadavku zdravého vetrania sme vyriešili centrálne riadeným inteligentným systémom rekuperácie, prvotriednej kvality. O váš komfort sa naviac postará tiež nonstop concierge služba. Každý byt je doslova expozíciou súčasnej architektúry, a elegantných dizajnových detailov.

Cenník

Pri tomto rezidenčnom projekte cenník nie je verejne dostupný. Ponuku Vám radi zašleme na vyžiadanie.

Financovanie

  1. Klient si vyberie byt, podpíše rezervačnú zmluvu do 3 kalendárnych dní zaplatí rezervačný poplatok  vo výške 5 000 eur
  2. Do 20 kalendárnych dní od podpisu rezervačnej zmluvy klient podpisuje zmluvu o budúcej kúpnej zmluve a hradí prvú časť kúpnej ceny 
  3. Prvá časť kúpnej ceny  je 20% z ceny nehnuteľnosti, táto splátka je ponížená o rezervačný poplatok
  4. Prebehne právoplatná kolaudácia projektu
  5. Klient hradí druhú časť kúpnej ceny vo výške 80%, podpisuje kúpnu zmluvu
  6. Financujúcou bankou projektu je TATRA BANKA
  7. Úverové financovanie projektu je nastavené pre klientov v TATRA BANKE, ČSOB, VÚB, SLSP
  8. Viac informácií o možnostiach financovania získate kliknutím na odkaz nižšie
Čítať viac
Financovanie

Výnimočná lokalita

Bottova, Bratislava-Staré Mesto

Bytový dom

NP

Voľné byty

Bytový dom

NP

Voľné byty

Interiér

Počet izieb
Interiér
m2
Exteriér
m2
CENA s DPH

Mám záujem o projekt Metropolis

`