Rent management

header bg 1

Výhody služby HERRYS Rent management
aktívne využívajú majitelia už viac ako 150 nehnuteľností.

Máte pocit, že prenájom Vášho bytu Vám prináša viac starostí ako radostí? Očakávali Ste iný výnos, keď ste nehnuteľnosť kupovali za účelom prenájmu?

Zefektívnite a profesionalizujte svoj biznis s obľúbenou službou Rent management!

Služba HERRYS Rent management vznikla ako odpoveď na želanie našich klientov. Je vytvorená na mieru pre majiteľov nehnuteľností určených na prenájom, ktorí si vážia svoj čas a peniaze.

Výrazne sme skrátili a zjednodušili celý proces prenájmu nehnuteľnosti a poskytujeme obchodnú a právnu asistenciu počas celého trvania prenájmu

Mať pravidelný a dlhodobý príjem z prenájmu nehnuteľnosti vyžaduje od jej majiteľa vysokú mieru angažovanosti. Sledovanie platieb nájomného, komunikácia s nájomcami a riešenie prípadných problémov – to je práca na vedľajší úväzok. Ak nechcete všetok svoj voľný čas venovať starostlivosti o prenajímanú nehnuteľnosť, spoľahnite sa na Rent Management.

Máme obsadené

Kľúčovou výhodou služby Rent management je kontinuálna obsadenosť bytu. Dlhodobo a opakovane zabezpečíme obsadenosť prenajímanej nehnuteľnosti. Už niekoľko mesiacov pred uplynutím doby nájmu prenajímateľovi aktívne hľadáme nového záujemcu tak, aby sa nasťahoval ihneď po odchode pôvodného nájomcu. 

Peniaze vždy načas

Ďalšia výhoda pre Vás spočíva v zlepšení platobnej disciplíny. Jedinou Vašou starosťou bude pravidelne si kontrolovať úhrady nájomného a o všetko ostatné je už postarané. Kým v prípade klasického prenájmu končí vzťah prenajímateľa a realitnej kancelárie uzatvorením nájomnej zmluvy, pri službe Rent management zostávame s klientom a aj nájomcom v pravidelnom kontakte. V prípade problémov súvisiacich s nájmom, sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť.

Nie ste v tom sami

Súčasťou služby Rent management je aj neustála právna podpora a poistné poradenstvo počas celej doby spolupráce. Naši interní právnici pripravujú všetky zmluvy, dodatky a ďalšie dokumenty vždy na mieru pre každý jednotlivý obchodný prípad. Klienti si môžu byť istí, že ich právna dokumentácia súvisiaca s prenájmom je vždy riadne a včas aktualizovaná.

Mám záujem o Rent management

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.
Čo chcete prenajať?