Chcete úspešne predať nehnuteľnosť?

header bg 1
Predávame s úspešnosťou

94%

MESAČNE sa na nás obráti

1350+ klientov

Priemerná doba predaja je

iba 1 mesiac a 9 dní

úspešný predaj nehnuteľnosti

Ako úspešne predať nehnuteľnosť

  1. Celou transakciou Vás bude sprevádzať náš kvalifikovaný maklér. Pomôže Vám špecifikovať Vašu požiadavku.
  2. Pripravíme Vám cenovú analýzu a spolu s Vami nastavíme optimálnu cenu. Navrhneme plán predaja na mieru.
  3. Vytvoríme špičkovú prezentáciu s profesionálnym fotografom, zvýrazníme benefity Vašej nehnuteľnosti a navrhneme efektívnu stratégiu pre jej zviditeľnenie.
  4. Vašej nehnuteľnosti zabezpečíme maximálnu marketingovú podporu, ktorá zahŕňa prioritnú distribúciu cieľovému publiku cez rozsiahlu a aktualizovanú databázu a komplexnú inzerciu. Vaša ponuka vynikne najviac na trhu.   
  5. Zrealizujeme obhliadky so záujemcami (covid respect). Preveríme a vyberieme pre Vás správneho kupujúceho.
  6. Skúsení In-house hypotekárni špecialisti sú garanciou rýchleho priebehu transakcie v prípade, že kupujúci financuje kúpu z hypotekárnych prostriedkov.  
  7. Vďaka vysokému počtu realizovaných transakcií a zažitým situáciám na realitnom trhu Vám poskytneme bezkonkurenčnú kvalitu právnych dokumentov, ktoré sú pre Vás ako predávajúceho veľmi dôležité.
  8. Pripravíme pre Vás odovzdávací protokol a zabezpečíme správne odovzdanie nehnuteľnosti.

Kto sme a čo robíme?

Predávame s úspešnosťou až 94 %

Zrealizujeme predaj takmer každej nehnuteľnosti, ktorú nám zveria klienti do predaja. Vždy môže nastať situácia, kedy sa predávajúcemu zmenia podmienky alebo životná situácia. Naša úspešnosť pri predaji nehnuteľností v ročnom priemere však predstavuje 94 %.

Mesačne sa na nás obráti 1350+ klientov

Vďaka komplexnému marketingu dokážeme generovať nadštandardný počet efektívnych dopytov, aby sme pre Vašu nehnuteľnosť našli správneho kupujúceho, a to rýchlejšie ako ostatní. 

Priemerná doba predaja je len 39 dní

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, efektívne nastavenému systému obchodovania, predajným stratégiám a profesionálnemu tímu dokážeme predať Vašu nehnuteľnosť rýchlejšie ako ktokoľvek iný. 

Realizujeme 400 predajov ročne

Spomedzi realitných kancelárií na bratislavskom rezidenčnom trhu, realizujeme najvyšší počet predajov. Môžete sa spoľahnúť, že aj o predaj Vašej nehnuteľnosti sa postaráme s maximálnou profesionalitou.

Správne dokumenty na 100 %

Pri zmluvách záleží na každej nuancii. Vďaka odborným skúsenostiam a množstvu realizovaných transakcií sa môžete spoľahnúť, že náš právny tím nepodcení žiadny detail pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

2 200+  úspešných predajov v projektoch

Máme dlhoročné skúseností a komplexný prehľad o vývoji na rýchlo sa meniacom trhu novostavieb v Bratislave. Developerom poskytujeme podrobné a presné informácie a naše rozsiahle skúsenosti s predajom rezidenčných projektov.

Sledujeme a analyzujeme trh 24/7

Realizujeme podrobné analýzy, sledujeme trendy a na základe presných informácií vytvárame efektívne plány predaja. Pred spustením predaja Vašej nehnuteľnosti Vám pripravíme cenovú analýzu na mieru.

10 x prvé miesto a iné ocenenia

2012 CIJ AWARDS Best Local Real Estate Agency

2013 CIJ AWARDS Best Local Real Estate Agency

2014 CIJ AWARDS Best Local Real Estate Agency

2015 CIJ AWARDS Best Local Real Estate Agency

2016 CIJ AWARDS Best Local Power Broker Team

2017 CIJ AWARDS Best Local Power Broker Team

2018 Najlepšia realitná kancelária roka Bratisalva - ocenenie NARKS 

2019 CIJ AWARDS Best Local Real Estate Agency

2020 CIJ AWARDS Best Local Real Estate Agency

2020 SME EKONOMIKA - 1. miesto najväčšia klasická realitná kancelária na Slovensku 

 

Chcem úspešne predaťnehnuteľnosť

Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.
Čo chcete predať?
Profesionálna právna podpora

Chránime Vás právom. Ročne pripravíme viac ako 2000 zmlúv či iných právnych dokumentov v súvislosti s predajom a prenájom nehnuteľností. Interný právny tím, spolupráca s overenými notármi a advokátmi zabezpečia, aby celá transakcia prebehla plynulo, bezpečne a korektne.

Školený tím obchodníkov

Všetci makléri realitnej kancelárie HERRYS sú pravidelné školení, plne licencovaní Národnou Asociáciou Realitných Kancelárií Slovenska, venujú vám 100 % pozornosť a o Vašu nehnuteľnosť sa postarajú s úprimným záujmom. Pre predaj Vašej nehnuteľnosti vyvinú maximálne úsilie. 

Klienti nám dôverujú

Najvzácnejšie ocenenie prichádza od spokojných klientov. Veľmi si vážime ocenenia získané v odborných súťažiach, no našou najväčšou odmenou sú klienti, ktorí sa k nám radi vracajú. Sme hrdí na to, že sa nám darí udržiavať si dôveru klientov, ktorých nehnuteľnosti obchodujeme 3, 5 či 8 rokov a viac.

Prieskum
realitného trhu
Trh s novými bytmi podlieha vplyvom viacerých faktorov. Ako prvý reaguje na negatívne vplyvy, ako posledný na pozitívne… Čítať viac
Prieskum realitného trhu
Prieskum realitného trhu
Prieskum realitného trhu
Prieskum realitného trhu
Macbook

Chcete vedieť viac?

alebo
Zavolajte nám: +421 2 20 86 88 66